ERASMUS+ ÖĞRENİM ve STAJ HAREKETLİLİĞİ 1. DEĞERLENDİRME SONUÇLARI 2018-2019

2. Değerlendirme için Yabancı Dil Yazılı Sınavı 13 Ekim 2018 Cumartesi günü Ağdacı Kampüsü Orman Fakültesi Binası 1. Kat OREN AMFİ-4 ve OREN AMFİ-5 nolu dersliklerde Saat 11:00'da yapılacak olup öğrencilerin sınavdan yarım saat önce sınav salonunda öğrenci kimlikleri ile hazır halde bulunması gerekmektedir. Sınavda yeterli puan alan öğrenciler için yapılacak sözlü sınav ise 18 Ekim 2018 Perşembe günü saat 09:00'da Ağdacı Kampüsü Ağdacı Kampüsü Yunus Emre Derslikleri 603-606 nolu odalarda yapılacaktır. Sözlü sınava alınacak adaylar için ayrıca bir duyuru 16 Ekim 2018 Salı günü üniversite web sayfalarmızdan yapılacaktır. Öğrenim ve staj hareketliliklerine çift başvuruda bulunan öğrenciler tek yazılı ve sözlü sınava alınacak olup, ayrıca sınava alınmayacaklardır.

Çevrimiçi başvuru esnasında yaşanan teknik problemlerden ötürü belgelerini yüklemekte sıkıntı yaşayan öğrencilerimizin istenen güncel ve imzalı ek öğrenim belgelerini (öğrenci belgesi, transkript) ve diğer belgeleri (fotoğraf, kimlik fotokopisi) koordinatörlüğümüze 17 Ekim 2018 tarihine kadar getirmeleri gerekmektedir. Bu sebepten dolayı hiçbir öğrenci hak mahrumiyetine uğramaması adına başvurusunun iptali söz konusu olmamıştır. Ancak yukarıda belirtilen tarihe kadar bu belgeleri getirmeyen öğrencilerimiz haklarından yararlanamayacaklardır.

Sınavlara katılım sağlayan öğrencilerimiz ayrıca proje ve üniversite tercihleri için bir form dolduracaklardır. Bu nedenle sınav esnasında sizlere iletilen formları doldurunuz.

Erasmus+ Öğrenim ve Staj Hareketliliği 1. Değerlendirme Sonuç Listesi